Akcesoria do kotłów na paliwa stałe

Akcesoria do kotłów na paliwa stałe

Kotły na paliwa stałe nie obędą się bez odpowiedniego wyposażenia. Dzięki akcesoriom wszystkie urządzenia służące do ogrzewania działają sprawnie i bezawaryjnie, są bardziej ekonomiczne i efektywne.
W tej kategorii przedstawiamy Państwu wszelkiego rodzaju regulatory i sterowniki oraz systemy kominowe. Akcesoria często sprzedaje się w oryginalnie dobranych zestawach. Jeśli jednak chcą Państwo zakupić akcesoria pojedynczo, ponieważ zestawy nie spełniają Państwa oczekiwań lub jeśli nie są Państwo pewni na co się zdecydować, zapraszamy do kontaktu, a postaramy się dobrze doradzić.


Szukaj w podkategoriach

Zestaw nadmuchowy STALMARK ST24 i RV12 ARsc

Zestaw nadmuchowy STALMARK ST24 i RV12 ARsc

Zestaw nadmuchowy do kotłów z sterownikiem ST-24 i wentylatorem RV12 ARscZestaw nadmuchowy STALMARK składa się ze sterownika oraz dmuchawy. Są to proste urządzenia przeznaczone do sterowania pompą oraz wentylatorem w kotłach stałopalnych.  Ma on..

395,00zł Netto: 321,14zł

Zestaw nadmuchowy STALMARK ST28 i RV12 ARsc

Zestaw nadmuchowy STALMARK ST28 i RV12 ARsc

Zestaw nadmuchowy do kotłów z sterownikiem ST-28 i wentylatorem RV12 ARscZestaw nadmuchowy STALMARK składa się ze sterownika oraz dmuchawy. Są to proste urządzenia przeznaczone do sterowania pompami oraz wentylatorem w kotłach stałopalnych. Regu..

415,00zł Netto: 337,40zł

Wyświetlanie 1 do 2 z 2 (1 stron)