• ARCO zawór 1" z śrubunkiem i motylkiem N/W

Zawór kulowy ARCO SENA 1" z śrubunkiem, motylkiem i dławikiem N/W

Arco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dławikiem. Szczelność zaworu gwarantują 2 o-ringi wykonane z NBR. Zawory mogą pracować w pozycji pionowej czy też poziomej. Dostępne są w wersji N/N, N/W, W/W, czy też półśubunkiem. Zastosowane są też uchwyty typu rączka lub motylek. 


  • Typ: ARCO SENA
  • Otwór przyłączy: 1"
  • Gwinty: wewnętrzny - zewnętrzny
  • Ciśnienie robocze: 30 bar
  • Temperatura pracy: od -10 do +110°CNapisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra

ARCO zawór 1" z śrubunkiem i motylkiem N/W

  • Marka: ARCO
  • Kod produktu: 154105
  • Stan magazynowy: Na magazynie
  • 45,30zł

  • Netto: 36,83zł

Powiązane produkty

Zawór 1 z dławikiem i motylkiem nakrętno-wkrętny

Zawór 1 z dławikiem i motylkiem nakrętno-wkrętny

Zawór 1 z dławikiem i motylkiem nakrętno-wkrętny Parametry:ciśnienie nominalne 16-25 barmaksymalna temperatura pracy 120⁰Cmedia robocze: woda ciepła i zimna instalacji wodociągowych i centralnego ogrzewania Wykonanie:korpus wykonany z mosią..

17,80zł Netto: 14,47zł

ARCO zawór 1" z dźwignią N/N

ARCO zawór 1" z dźwignią N/N

Zawór kulowy ARCO SENA 1" z dźwignią i dławikiem N/N Arco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dławikiem. ..

30,00zł Netto: 24,39zł

ARCO zawór 1" z motylkiem N/N

ARCO zawór 1" z motylkiem N/N

Zawór kulowy ARCO SENA 1" z motylkiem i dławikiem N/N Arco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dławikiem...

29,20zł Netto: 23,74zł

ARCO zawór 1" z motylkiem N/W

ARCO zawór 1" z motylkiem N/W

Zawór kulowy ARCO SENA 1" z motylkiem i dławikiem N/WArco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dławikiem. Szcze..

32,90zł Netto: 26,75zł

ARCO zawór 1/2" z śrubunkiem i motylkiem N/W

ARCO zawór 1/2" z śrubunkiem i motylkiem N/W

Zawór kulowy ARCO SENA 1/2" z śrubunkiem, motylkiem i dławikiem N/WArco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dł..

18,50zł Netto: 15,04zł

ARCO zawór 3/4" z śrubunkiem i motylkiem N/W

ARCO zawór 3/4" z śrubunkiem i motylkiem N/W

Zawór kulowy ARCO SENA 3/4" z śrubunkiem, motylkiem i dławikiem N/WArco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dł..

28,00zł Netto: 22,76zł