• ARCO zawór 3/4" z dźwignią N/N

Zawór kulowy ARCO SENA 3/4" z dźwignią i dławikiem N/N 


Arco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dławikiem. Szczelność zaworu gwarantują 2 o-ringi wykonane z NBR. Zawory mogą pracować w pozycji pionowej czy też poziomej. Dostępne są w wersji N/N, N/W, W/W, czy też z półśubunkiem. W zaworach Arco SENA zastosowane są uchwyty typu rączka lub motylek. 


 • Typ: ARCO SENA
 • Otwór przyłączy: 3/4"
 • Gwinty: wewnętrzne
 • Ciśnienie robocze: 30 bar

 • Temperatura pracy: od -10 do +110°C
 • Wykończenie: NikielNapisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra

ARCO zawór 3/4" z dźwignią N/N

 • Marka: ARCO
 • Kod produktu: 150104
 • Stan magazynowy: Na magazynie
 • 19,10zł

 • Netto: 15,53zł

Powiązane produkty

Zawór 3/4 z dławikiem i dźwignią nakrętno-nakrętny

Zawór 3/4 z dławikiem i dźwignią nakrętno-nakrętny

Zawór 3/4 z dławikiem i dźwignią nakrętno-nakrętny Parametry:ciśnienie nominalne 16-25 barmaksymalna temperatura pracy 120⁰Cmedia robocze: woda ciepła i zimna instalacji wodociągowych i centralnego ogrzewania Wykonanie:korpus wykonany z mos..

11,50zł Netto: 9,35zł

ARCO zawór 1" z dźwignią N/N

ARCO zawór 1" z dźwignią N/N

Zawór kulowy ARCO SENA 1" z dźwignią i dławikiem N/N Arco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dławikiem. ..

30,00zł Netto: 24,39zł

ARCO zawór 1/2" z dźwignią N/N

ARCO zawór 1/2" z dźwignią N/N

Zawór kulowy ARCO SENA 1/2" z dźwignią i dławikiem N/N Arco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dławikiem..

12,50zł Netto: 10,16zł

ARCO zawór 5/4" z dźwignią N/N

ARCO zawór 5/4" z dźwignią N/N

Zawór kulowy ARCO SENA 5/4" z dźwignią i dławikiem N/N Arco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dławikiem..

48,40zł Netto: 39,35zł

ARCO zawór 6/4" z dźwignią N/N

ARCO zawór 6/4" z dźwignią N/N

Zawór kulowy ARCO SENA 6/4" z dźwignią i dławikiem N/N Arco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dławikiem..

70,90zł Netto: 57,64zł

ARCO zawór 2" z dźwignią N/N

ARCO zawór 2" z dźwignią N/N

Zawór kulowy ARCO SENA 2" z dźwignią i dławikiem N/N Arco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dławikiem. ..

109,50zł Netto: 89,02zł

ARCO zawór 3/4" z motylkiem N/W

ARCO zawór 3/4" z motylkiem N/W

Zawór kulowy ARCO SENA 3/4" z motylkiem i dławikiem N/WArco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dławikiem. Szc..

19,80zł Netto: 16,10zł

ARCO zawór 3/4" z śrubunkiem i motylkiem N/W

ARCO zawór 3/4" z śrubunkiem i motylkiem N/W

Zawór kulowy ARCO SENA 3/4" z śrubunkiem, motylkiem i dławikiem N/WArco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dł..

28,00zł Netto: 22,76zł