O Nas

Tradycje firmy F.H.U PLOMBIER sięgają 2000 roku. przez lata zajmowaliśmy się wykonawstwem instalacji wod-kan-gaz-co.  W 2011 roku rozszerzyliśmy naszą działalność poprzez otwarcie pierwszego punktu handlowego w Jaśle. Od tamtej pory jesteśmy rozwijającą się hurtownią zajmującą się sprzedażą hurtową i detaliczną wszelakiego asortymentu branży instalacyjnej wod-kan-gaz-co. Głównym celem firmy jest długotrwała współpraca handlowa z Klientami, dlatego każdego dnia staramy się poszerzać naszą ofertę o nowe produkty. Przez lata budowaliśmy i nadal budujemy nasze doświadczenie, dzięki czemu możemy służyć fachową poradą. Cieszymy się również wciąż rosnącym zaufaniem Klientów i instalatorów, z którymi stale współpracujemy. Dlatego oprócz szerokiego asortymentu, jaki Państwu oferujemy, dzięki temu, iż zjednoczyliśmy sobie wiele ekip hydraulicznych, z przyjemnością możemy Państwu zaproponować wykonanie instalacji wod-kan-gaz-co. Jeśli są Państwo zainteresowani wykonawstwem, prosimy o kontakt, w celu omówienia Pańskich oczekiwań. Postaramy się zaproponować najlepsze warunki współpracy.

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia wiodących producentów, takich jak : Junkers, Vaillant, De Dietrich, Saunier Duval, Stalmark, SAS, Defro, Kamen, DrewMet, Setlans, Purmo, Kermi, Fondital, Biawar, Kospel, Ariston, Herz i wiele innych.

Dlaczego My?
Przede wszystkim dlatego, że zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. Naszą misją jest codzienne dbanie o to, by każdy z naszych Klientów był zadowolony. Oferta, jaką znajdą Państwo na naszej stronie, to wysokiej jakości produkty w bardzo dobrych cenach. Bez wychodzenia z domu mogą Państwo zaopatrzyć się w niezbędne urządzenia oraz cały sprzęt potrzebny do ich instalacji. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja Klienta, dlatego jeśli nie znajdą Państwo tego, czego szukają, prosimy o kontakt, a razem postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by byli Państwo zadowoleni.

Dane firmy:

Oddział Jasło
F.H.U. PLOMBIER
Damian Ignarski
ul. 3-go Maja 73
38-200 Jasło

Oddział Szerzyny
F.H.U. PLOMBIER
Damian Ignarski
Szerzyny 509
38-246 Szerzyny