Zawory kulowe

Zawory kulowe

Zawory kulowe to jedne z najpopularniejszych zaworów stosowanych w instalacjach. Głównym elementem zaworu jest zastosowana kula przelotowa umiejscowiona w wypełnionym uszczelniaczem korpusie zaworu. Kula obraca się za pomocom trzpienia, który posiada własne uszczelnienie tzw. dławik. Szukaj w podkategoriach

ARCO zawór 1" z dźwignią N/N

ARCO zawór 1" z dźwignią N/N

Zawór kulowy ARCO SENA 1" z dźwignią i dławikiem N/N Arco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dławikiem. ..

30,00zł Netto: 24,39zł

ARCO zawór 1" z motylkiem N/N

ARCO zawór 1" z motylkiem N/N

Zawór kulowy ARCO SENA 1" z motylkiem i dławikiem N/N Arco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dławikiem...

29,20zł Netto: 23,74zł

ARCO zawór 1" z motylkiem N/W

ARCO zawór 1" z motylkiem N/W

Zawór kulowy ARCO SENA 1" z motylkiem i dławikiem N/WArco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dławikiem. Szcze..

32,90zł Netto: 26,75zł

ARCO zawór 1" z śrubunkiem i motylkiem N/W

ARCO zawór 1" z śrubunkiem i motylkiem N/W

Zawór kulowy ARCO SENA 1" z śrubunkiem, motylkiem i dławikiem N/WArco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dław..

45,30zł Netto: 36,83zł

ARCO zawór 1/2" z dźwignią N/N

ARCO zawór 1/2" z dźwignią N/N

Zawór kulowy ARCO SENA 1/2" z dźwignią i dławikiem N/N Arco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dławikiem..

12,50zł Netto: 10,16zł

ARCO zawór 1/2" z motylkiem N/N

ARCO zawór 1/2" z motylkiem N/N

Zawór kulowy ARCO SENA 1/2" z motylkiem i dławikiem N/N Arco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dławikie..

13,20zł Netto: 10,73zł

ARCO zawór 1/2" z motylkiem N/W

ARCO zawór 1/2" z motylkiem N/W

Zawór kulowy ARCO SENA 1/2" z motylkiem i dławikiem N/WArco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dławikiem. Szc..

13,20zł Netto: 10,73zł

ARCO zawór 1/2" z śrubunkiem i motylkiem N/W

ARCO zawór 1/2" z śrubunkiem i motylkiem N/W

Zawór kulowy ARCO SENA 1/2" z śrubunkiem, motylkiem i dławikiem N/WArco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dł..

18,50zł Netto: 15,04zł

ARCO zawór 2" z dźwignią N/N

ARCO zawór 2" z dźwignią N/N

Zawór kulowy ARCO SENA 2" z dźwignią i dławikiem N/N Arco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dławikiem. ..

109,50zł Netto: 89,02zł

ARCO zawór 3/4" z dźwignią N/N

ARCO zawór 3/4" z dźwignią N/N

Zawór kulowy ARCO SENA 3/4" z dźwignią i dławikiem N/N Arco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dławikiem..

19,10zł Netto: 15,53zł

ARCO zawór 3/4" z motylkiem N/N

ARCO zawór 3/4" z motylkiem N/N

Zawór kulowy ARCO SENA 3/4" z motylkiem i dławikiem N/N Arco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dławikie..

19,00zł Netto: 15,45zł

ARCO zawór 3/4" z motylkiem N/W

ARCO zawór 3/4" z motylkiem N/W

Zawór kulowy ARCO SENA 3/4" z motylkiem i dławikiem N/WArco SENA jest serią hiszpańskich zaworów przeznaczonych do otwierania i zamykania strumienia wody w instalacjach. Zawory zabezpieczone są nakrętką dociskającą trzpień, o-ringiem i dławikiem. Szc..

19,80zł Netto: 16,10zł

Wyświetlanie 1 do 12 z 27 (3 stron)