Kotły gazowe

Kotły gazowe

Kotły gazowe cieszą się coraz większą popularnością. Oczywiście w naszej ofercie posiadamy standardowe kotły atmosferyczne z otwartą komorą, jednak sprzedaż tych kotłów jest coraz mniejsza. Są one stosunkowo tanie, natomiast biorąc pod uwagę większe zużycie paliwa w stosunku do kotłów kondensacyjnych, drogie w eksploatacji. Coraz więcej budynków ogrzewa się kotłami kondensacyjnymi, których sprzedaż wzrasta z roku na rok. Nowoczesne myślenie o ogrzewaniu domu w większości przypadków sprowadza się do kotłów kondensacyjnych. Przy zastosowaniu dobrze dobranego sterowania można otrzymać naprawdę bardzo dobre wyniki w spalaniu paliwa, można powiedzieć, że jedne z najtańszych na rynku.
W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór kotłów kondensacyjnych, o nowoczesnym wyglądzie, zróżnicowane jakościowo, zarówno najlepszych firm, jak i kondensaty na mniejszą kieszeń. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania oraz służymy fachową poradą.


Szukaj w podkategoriach

Kocioł gazowy ARISTON CLAS X 24 CF EU 2-funkcyjny

Kocioł gazowy ARISTON CLAS X 24 CF EU 2-funkcyjny

Kocioł gazowy atmosferyczny ARISTON CLAS X  24 EU dwufunkcyjnyCLAS X 24 EVO – nowość w segmencie tradycyjnych kotłów klasy średniej. Zachowując wszystkie zalety kotła CLAS EVO urządzenia posiadają między innymi nowy panel sterowan..

2 200,00zł Netto: 1 788,62zł

Wyświetlanie 1 do 1 z 1 (1 stron)