Realizacje

Strona główna » Realizacje

Firma Plombier specjalizuje się w montażu pomp ciepła, rekuperacji, klimatyzacji czy kotłów CO - m.in. gazowych, węglowych, pelletowych renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdziesz także montaż instalacji fotowoltaicznych, ogrzewania podłogowego oraz wszelkich instalacji WOD-GAZ-KAN-CO. Działamy kompleksowo i opiekujemy się każdym klientem od wyceny przez montaż po późniejszy długoletni serwis. Zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią realizacji. Mamy za sobą tysiące wykonanych zleceń i ogromne grono zadowolonych klientów. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zachęcamy do skorzystania z możliwości uzyskania bezpłatnej wstępnej wyceny!

Bezpłatna wycena

Pompy ciepła

Kotły gazowe

Klimatyzacja

Instalacje fotowoltaiczne

Pozostałe

Bazujemy na sprawdzonych rozwiązaniach

Bezpłatna wstępna wycena

Nasza firma oferuje możliwość uzyskania darmowej wstępnej wyceny, dzięki czemu już na starcie możesz poznać przybliżony koszt pompy ciepła dopasowanej do Twoich potrzeb! Cały proces jest bardzo szybki: nasz specjalista skontaktuje się z Tobą, a po uzyskaniu odpowiedzi na kilka prostych pytań prześle indywidualną ofertę wstępną, która pozwoli na podjęcie właściwej decyzji!

Nie czekaj i wyślij formularz!

Uzyskaj bezpłatną wycenę!

Jak to działa?

1. Rozmowa ze specjalistą

Specjalista skontaktuje się z Tobą w celu uzyskania podstawowych informacji dotyczących planowanej inwestycji.

2. Wstępna oferta

Na podstawie otrzymanych informacji przygotowujemy bezpłatną wstępną ofertę, którą przesyłamy do akceptacji na podany adres e-mail. 

3. Wizyta u klienta i audyt

Nasz fachowiec przyjeżdża do Ciebie w celu przeprowadzenia audytu pod kątem montażu pompy ciepła i przygotowuje ofertę ostateczną. 

4. Montaż pompy ciepła

Po podpisaniu umowy, zlecenie przekazywane jest do realizacji. Nasi doświadczeni instalatorzy sprawnie montują pompę ciepła, która od teraz może ogrzewać Twój dom lub firmę.

Opinie o naszej firmie

Skontaktuj się z nami

Oddział Jasło
Oddział Szerzyny
Szerzyny 509, 38-246 Szerzyny
4.9/5 - (52 głosów)
Call Now Button